Śledź przesyłkę Strona główna O nas Usługi krok po kroku Pomoc Kontakt

O nas

Zrobimy wszystko za Ciebie. Dla Ciebie.

img

Odkryj nowy wymiar usług Home Delivery!

Wyznajemy zasadę, że nasi Klienci zasługują na więcej, dlatego nasze usługi nie kończą się na transporcie. Home Delivery to nowa jakość dostaw do domu rozszerzona o pełen zakres usług, dzięki którym nasz Klient jest wolny od wszelkich trosk.

Usiądź wygodnie. My zajmiemy się resztą.

Nasze usługi

Transport, który nie kończy się na dostawie.

Wniesienie niezależnie od pietra

Rozpakowanie i okazanie towaru

Montaż mebli

Instalacja RTV

Instalacja AGD

Ustawienie

Wyrzucenie opakowań

Utylizacja zużytego sprzętu

Panel Klienta

Bądź na bieżąco. Sprawdź gdzie jesteśmy!

img

Odkryj możliwości Panelu Klienta

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Panel, w którym będziesz mógł sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące Twojego zlecenia takie jak przewidywany czas dostarczenia przesyłki, status zamówienia aktualizowany na bieżąco, możliwośc kontaktu z zespołem obsługującym Twoje zlecenie czy interaktywną mapę GPS pokazującą aktualne położenie Twojej przesyłki na mapie.

Dzięki nam uzyskujesz odpowiedzi zanim jeszcze zdążysz zadać pytanie!

Kontrola jakości

Każdego dnia dbamy o Twoje zadowolenie

img

Sprawdź jak badamy zadowolenie naszych Klientów

Satysfakcja naszych Klientów to dla nas rzecz najważniejsza. Każdego dnia nasi pracownicy badają stopień zadowolenia ze świadczonych przez nas usług, dzięki czemu mamy pewność, że każde zlecenie realizowane jest bezbłędnie.

Ankieta w Formularzu Dostawy

Po zakończonej pracy poprosimy o wypełnienie ankiety w Formularzu Dostawy. Dzieki temu wiemy jak Klient ocenia jakość świadczonych przez nas usług.

Ankieta SMS

Jesli Klient poinformuje nas za pośrednictwem wysłanej ankiety SMS, że nie był zadowolony z jakości świadczonych przez nas usług, kontaktujemy się z nim droga telefoniczną w celu ustalenia powodu niezadowolenia.

Ankieta telefoniczna

Codziennie dzwonimy do losowo wybranych Klientów pytając ich o ocenę naszych usług. Gdy Klient ma jakiekolwiek zastrzeżenia co do pracy naszych fachowców, pracownik naszej firmy z najwyższą dbałością i troską bada naturę problemu.

Opinia za pośrednictwem Panelu Klienta

W każdej chwili Klient może podzielić się z nami swoją opinią w sposób anonimowy, w dogodnym dla siebie czasie za pośrednictwem Panelu Klienta. Wszystkie zebrane przez nas informacje są wprowadzane do systemu, a następnie starannie analizowane.

Fachowa pomoc

Jak możemy Ci pomóc?

img

Zaloguj się do Panelu Klienta w celu sprawdzenia szczegółów dostawy, uzyskaj odpowiedź na każde pytanie w dziale pomoc lub wyślij bezpośrednie zapytanie do naszego konsultanta, który udzieli Ci wyczerpujących informacji.

Nasze oddziały

Jesteśmy coraz bliżej naszych Klientów

19 oddziałów na terenie kraju

Rozbudowana sieć oddziałów w całej Polsce umożliwia nam dotarcie do jak największego grona Klientów poszukujących profesjonalnej obsługi transportowo/montażowej. Dzięki temu mamy pewność, że nasi pracownicy są blisko Ciebie i czuwają nad Twoim zleceniem już od momentu zakupu.

DTS TRANSPORT

ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa
tel / fax: (22) 307 68 98 
mail: centrala@dts.pl

Copyright DTS Transport 2017.
Wszelkie prawa zastrzeżone.